Број на оглас: 3401813
Објавен на: 15.06.2021, 12:48
1 / 4

Metalni Masi i Stolici

1 €

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Вид на оглас: Се продава


20 stolici so duseci, 12 masi , vo odlicna sostojba.