Број на оглас: 3401784
Објавен на: 15.06.2021, 12:48
1 / 4

Plinska Skara

250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Plinska Skara,gusena plotna, ne mnogu koristena,dimenzii 52x40