Број на оглас: 3392232
Објавен на: 15.06.2021, 20:25
1 / 5

SE PRODAVA ZEMJISTE POGODNO ZA VIKEND KUKJI

1 МКД
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ZEMJISTE VO SELO STARO NAGORICANI POGODNO ZA IZGRADBA NA VIKEND KUKJA, BLISKU DO REKA

CENA PO DOGOVOR

LICE ZA KONTAKT

SLAVE 078/458-580
SLAVE 078/458-580
SLAVE 078/458-580