Број на оглас: 3389965
Објавен на: 13.06.2022, 19:58
1 / 1

Motor mejnac prednica fiat punto 2006g 13 mjtd

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mejnac
Turbo
Ima se od motor
Motor 13mjtd 2006god punto