Број на оглас: 3389710
Објавен на: 17.05.2021, 15:57
1 / 4

Led сијалици H7 H15

1.999 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 6, 7
Tип на делови:
Осветлување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат пар лед сијалици H7 и H15, 12V, 6500 K. Сијалиците се користени еден месец, добивате екстра светлина, народски кажано ден пред вас. Купени се 3500 денари од пар, ги продавам по 2000 денари од пар, значи две сијалици H7 2000 денари, исто две сијалици H15 2000 денари. Тоа е крајна цена. Одговараат на повеќе видови Волксваген и Ауди возила. Повеќе инфо на телефон 075308919 Viber, WhatsApp