Број на оглас: 3389048
Објавен на: 04.05.2021, 19:39
1 / 8

Кампер Возило Mercedes 316

17.990 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мercedes 316.
Година на производство 2010

контакт: Ѓорѓи 075-457-991