Број на оглас: 3387388
Објавен на: 13.05.2022, 00:10
1 / 4

SE PRODAVA BMW 318

3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
87 kw / 118 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 318 vo odlicna sostojba so navlaki na sedista, novi gumi, plin lovato.