Број на оглас: 3384820
Објавен на: 18.10.2021, 13:54
1 / 3

ПРОДАВАМ МЕГУРЕДНА КОСАЧКА / КОПАЧКА

650 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Механичка федер мегуредна машина купена од Демихидраулик СРБ нова. Моментално е преправена за косење со долги дебели ланци го има и оригиналниот диск со неговите копачки.