Број на оглас: 3377925
Објавен на: 09.11.2021, 10:15
1 / 6

приколица, prikolica, prikolka, приколка, traktor

401 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


приколица за трактор со димензии внатрешни 120 цм ширина, 240 цм должина. Гуми 15.