Број на оглас: 3368842
Објавен на: 02.05.2021, 21:04
1 / 1

LOZJE SMEDEREVKA TRI DEKARA

2.500 € 2.700 €
Квадратура:
3164 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се наоѓа пред село Рибарци, под систем
за наводнување, има целосна документација, со
бетонски колци,
сам сум на линија
Парцела : 76 КО Рибарци