Број на оглас: 3367923
Објавен на: 19.09.2021, 17:04
1 / 4

masina za grlejne na kompir

350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Машина за грлење, напрашување и копање на компири, пченка грав и слично. машината е многу малце користена.