Број на оглас: 3363300
Објавен на: 19.09.2019, 01:50
1 / 2

huawei p20 pro crn kupen od vip 13 meseci garancija

380 € 400 €
Марка:
Huawei
Модел:
p20 pro
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


huawei p20 pro crn kupen od vip 13 meseci garancija vo odlicna sostojna kako nov bes zameni