Број на оглас: 3363021
Објавен на: 28.09.2021, 13:18
1 / 7

Продавам Нива

5 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2160 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Придавам нива 2164 квадрати кај Штипска петља веднаш над Петрова чешма . Цена по договор.