Број на оглас: 3362727
Објавен на: 05.12.2021, 18:58

Kupuvam stan vo Skopje

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Нема
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam stan vo Skopje opstina centar (bitpazar).