Број на оглас: 3359628
Објавен на: 24.05.2022, 21:34
1 / 12

Polovni delovi

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra b 1.6 16v
Opel astra f 1.6 16 v
Audi a4 1.9 tdi
Lanos 1.5
Akcent 1.3
Polo 1.4 99 g
Polo 1.0 2001
Fiat punto 1.1 i 1.7 td
Fiat brava 1.2
Lada 110
Lada samara 1.3
Reno megan 2.0
Pezo 306 hdi
Ford mondeo 2
Se prodavaat samo na delovi za poveke informacii na tell 071 954 401