Број на оглас: 3358925
Објавен на: 19.09.2019, 16:46

Купувам дуќан

По Договор
Квадратура:
50 m²
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се бара


Купувам дуќан на ул Илинденска во Кавадарци