Број на оглас: 3357135
Објавен на: 28.04.2021, 11:39
1 / 10

Kolicka i transporter Kido Kruz

120 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kako nova mnogu socivana so transporter plus zakacalki za najloni .Tasna i vreka za zimno vreme ...vredi da se vidi