Број на оглас: 3355864
Објавен на: 18.09.2019, 13:13
1 / 1

SAMSUNG J7 2017

7.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
J7
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov sleduva so celosno pokovajne .