Број на оглас: 3352081
Објавен на: 12.09.2019, 05:14
1 / 8

Se prodava Opel Kadett Benzin/Plin

499 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Kadett
Година:
1986
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Kadett Benzin/Plin 86ta godina registriran do 12ti mesec 2019 godina. Staveni 4 novi gumi i kompleten servis pred 1 mesec , plinot e so atest.