Број на оглас: 3346148
Објавен на: 21.01.2022, 18:04
1 / 11

Канцеларија

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
20 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улица 11ти Октомври број 1, наспроти маркет DIO и ресторантот BALLKAN или поранешно ФОТО ЗОРАН.
Канцеларијата поседува посебен дух и е ориентирана со прекрасен поглед, што придонесува за позитивна работна атмосфера. Опремена е со висококвалитетен под (ламинат), прозори и врати од дрво и венецијанери. Поставена водоводна инсталација, трофазна и монофазна струја. Погодна за адвокатска канцеларија, ординација, салон за убавина и други видови канцелариски дејности.