Број на оглас: 3344608
Објавен на: 15.09.2019, 16:02
1 / 4

Prodavam Peugeot 207 1.4 HDI neuvezen

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
14 kw / 19 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvana kola so kolata ima 4 zimski gumi i sment akumulator klata e kupena od prv gazda i redovno servisirana koata ima i zelen karton cena po dogovor
Pere 070 458 958