Број на оглас: 3342444
Објавен на: 20.08.2019, 02:05
1 / 1

Masina za DONER / NOV Motor

479 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Servisirano!
Nov motor!
Raboti sve kako sto treba so nikakov problem!