Број на оглас: 3338382
Објавен на: 22.08.2019, 08:40
1 / 12

Opel Astra H 2006god 1.6 benzin plin so 181 000 realni

3.600 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo super sostojba ima dve novi zimski gumi dve letni so dva kluca klimata si raboti super ima napraveno servis kolata ja imam 4 god..