Број на оглас: 3337490
Објавен на: 28.02.2020, 16:20
1 / 5

Nova guma Matador 195 65 15 so Bandaz 5x100

2.300 МКД 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Останато
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Nokogas ne koristena nova guma i bandaz nikogas ne mesten ...

Za Audi , Golf , Seat, Skoda i drugi ...

Prakjam po kargo niz cela Makedonija...