Број на оглас: 3337186
Објавен на: 19.09.2019, 03:58
1 / 8

Mercedes A 180 CDI Elegance

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo mnogu dobra sostojba vredi da se vidi so nov akomulator novi gumi servisiran mozi zamena spark matiz corsa