Број на оглас: 3336797
Објавен на: 07.11.2019, 10:56
1 / 4

IVECO

4.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombe iveco 6novi gumi ima skele i cirada registrirano za povejke info 077696015 darko mozi zamena za kombe