Број на оглас: 3335076
Објавен на: 15.08.2019, 04:21
1 / 2

EMS hips trainer za zacvrstuvanje

599 МКД Цената е фиксна
Gadget.mk
Станете Премиум член

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Вид на оглас: Се продава


💥EMS Hip trainer - зацврстете го вашиот задник !

✅EMS Hip trainer може да ви помогне да го тонирате и да го заврстите вашиот задник додека сте дома, во теретана или на работа
✅Стандардна U форма;
✅Со 6 различни нивоа на електрични стимулации;
✅Со усб полнач и контролер.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.