Број на оглас: 3335011
Објавен на: 22.08.2019, 08:40
1 / 12

Rover 620 benzin plin so 4novi gumi sava m+s

900 €
Марка:
Rover
Модел:
620
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo super sostojba so 4tiri novi gumi sava aluminnski bandazii zvicnici pionir novi so plin....