Број на оглас: 3331059
Објавен на: 19.09.2019, 13:02
1 / 1

Pojas za slabeenje - sweat belt

569 МКД Цената е фиксна
Gadget.mk
Станете Премиум член

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Вид на оглас: Се продава


Појасот за слабеење е производ кој е наменет за мажи и за жени, кој го согорува стомакот и масното ткиво, исфрла вишок вода и го намалува обемот на половината. Тој е толку безбеден и удобен што можете да го носите дури и во креветот. Согорува калории и додека спиете.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.