Број на оглас: 3331038
Објавен на: 15.09.2019, 16:39
1 / 1

Slim and lift - shape skirt

189 МКД Цената е фиксна
Tип на облека:
Сукњи
Големина:
L
Боја:
Црна
Gadget.mk
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Карактеристики:
✅Меки, удобни, му овозможуваат на телото да дише
✅Еластичен појас. Растегливи, одговараат на секаква големина
✅Беспрекорни. Без копчиња
✅94% полиестер, 6% ликра
✅Се перат во машина на 30°
✅Достапни во црна сина и сива боја.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.