Број на оглас: 3330940
Објавен на: 16.09.2019, 16:19
1 / 3

LG Televizor

2.200 МКД
Марка:
LG
Производ:
CRT - Класични
Големина:
66 cm (26 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Odlicen TV malku koristen