Број на оглас: 3327924
Објавен на: 10.10.2019, 08:16
1 / 3

3soben stan vo aerodrom od 58m2

49.500 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Централно
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Jane sandanski 27

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naogja na 5 minuti peski od kapitol mol vo blizina site potrebni marketi kam market, ramstor, tinex, vero. Zgradata se naogja direktno do skolo gorgi pulevski i gradinka. Orientiran na jug so 2 spalni, dnevna, trapezarija, kujna i kupatilo