Број на оглас: 3327269
Објавен на: 15.08.2019, 04:21
1 / 1

Lovdziski pojas

299 МКД Цената е фиксна
Gadget.mk
Станете Премиум член

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Одличен, прилагодлив дизајн на ловџиски појаси со висок квалитет. Погодни за мажи и жени.
- Ширина: 5.5cm
- Боја: Црна
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/