Број на оглас: 3326954
Објавен на: 16.09.2019, 16:19
1 / 2

Panasonic fiksen telefon

1.000 МКД 1.200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvan fiksen telefon
So svetlo na ekran...

Prakjam po kargo ...