Број на оглас: 3326954
Објавен на: 17.02.2020, 10:21
1 / 2

Panasonic fiksen telefon

1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvan fiksen telefon
So svetlo na ekran...

Prakjam po kargo ...