Број на оглас: 3326949
Објавен на: 16.09.2019, 16:18
1 / 3

Tesla Tablet L 7

2.500 МКД
Марка:
Tesla
Големина на екранот:
8" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristen tablet,bez mana...
Dual SIM - moze da se koristi so 2 Sim karticki i memoriska...
Nema polnac so nego (se polni so univerzalen polnac za mobilen).

Prakjam po kargo...