Број на оглас: 3315133
Објавен на: 04.05.2021, 22:52
1 / 5

Kombinirana Maisna za Noze

1.000 € Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna Fabricka Kombinirka Masina za Noze: 1. Preden Šut i 2.Zadna Loza. Cenata e poniska i od kolku za edna masina, A za ovaa cena dobivate 2 masini vo 1. ODLIČNA SOSTOJBA !!!