Број на оглас: 3310996
Објавен на: 15.03.2023, 22:07
1 / 1

Atraktiven Dukan vo centarot na gradot

200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
37 m²
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува атрактивен деловен простор, дуќан, во центар, карши автобуската станица. Дуќанот е голем 37 м2. Има широка можност и може да се прилагоди за најразлични потреби