Број на оглас: 3295007
Објавен на: 20.08.2019, 10:11
1 / 3

Se prodava malku koristena vodna pumpa eftino Opel Astra

750 МКД Цената не е фиксна 900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra 1.7cdti 74kw
Tип на делови:
Ладење / пумпа за вода

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispravna vodna pumpa za opel astra 17 cdti 74kw germanska.garantiram zatoa sto i jas namestiv ista takva
doneseni se od germanija ispravni so dihtun komplet.cena 1200 denari