Број на оглас: 3286460
Објавен на: 08.05.2021, 11:48
1 / 8

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI NA DELOVI

1 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Terracan
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba motor i menuvac vo mnogu dobra sostojba