Број на оглас: 3286022
Објавен на: 21.06.2019, 12:18
1 / 9

''SAMSUNG''микробранова печка 800w....евтино

1.200 МКД Цената е фиксна 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Продавам квалитетна микробранова печка ''SAMSUNG'' 800w малку користена,во одлична состојба,цена 1200 ден. тел.070/525-040