Број на оглас: 3282876
Објавен на: 13.05.2021, 20:30
1 / 6

Tv Fuego

2.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Останато
Производ:
CRT - Класични
Големина:
58 cm (23 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Tv Fuego gratis uste eden tv dvata vo totalna ispravnost so orginal dalecinski. CENA 2000DEN