Број на оглас: 3282629
Објавен на: 01.06.2022, 15:19
1 / 6

Samsung S9 duos...kako nov

220 €
Марка:
Samsung
Модел:
S9
Боја:
Gold
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e mnogu socuvan...