Број на оглас: 3281291
Објавен на: 14.06.2021, 10:45
1 / 4

Tamce kiper

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Tamce kiper reg novi gumi motor 80 ka sandak 3.m ramno 2kubika