Број на оглас: 3281289
Објавен на: 14.06.2021, 10:45
1 / 9

Se prodava bager ispraven 1988g

5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bager ispraven 1988g