Број на оглас: 3281121
Објавен на: 18.05.2021, 05:03

Ливада

1.000.000 €
Квадратура:
11484 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско ливаге со површина од 11484м2 цена по договор информаци на 077754688 070243524 вибер