Број на оглас: 3280090
Објавен на: 21.10.2021, 08:39
1 / 7

FIAT BRAVO 1.4/1.6/1.9 JTD 2.0 HGT NA DELOVI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA
1.4
1.6
1.9 JTD
2.0 HGT