Број на оглас: 3279928
Објавен на: 19.06.2019, 00:47
1 / 9

reno clio

1.500 € Цената не е фиксна 1.650 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reno clio 1.9 d registrirano do 4 mesec 2020 SERVO
CD.RADIO
HALOGEN MAGLENKI XENON SVETLA
ELEKTRIKA NA PROZORI
CENTRALNO
ABS.AIRBAG EVRO KUKA POLUKOZENI SEDISTA KLIMA ALUMINSKI BANDASI 15 KI