Број на оглас: 3278985
Објавен на: 25.09.2021, 07:56

OTKUPUVAM AVTOMOBILI HAVARISANI I BEZ DOKUMENTI

1 €
Марка:
Други
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
21 kw / 29 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


HAVARISANI I BEZ DOKUMENTI