Број на оглас: 3278249
Објавен на: 04.10.2021, 12:38
1 / 9

Passat 2.0 tdi

5.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba najvisoko nivo na oprema vredi da se vidi novi zimski gumi servisiran komplet