Број на оглас: 3276536
Објавен на: 09.06.2019, 11:32
1 / 10

PEUGEOT 207 1.4BENZIN 2008!!!EXTRA NOVO !!!

1 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 1.4 benzin FULL OPREMA GLANC NOVI GUMI PLATENI DAVACKI DO REFISTRACIJA EXTRA CENA ZA KES!!